ZAJIŠTĚNÉ NEBANKOVNÍ FINANCOVÁNÍ

pomoc s vyčíslením závazků, řešení exekucí úvěry, refinancování a konsolidace, leasing a financování pro developery a firmy

REALITNÍ SLUŽBY

prodej, pronájem a koupě nemovitosti

VÝKUPY NEMOVITOSTÍ ZPĚTNÝ LEASING

pomoc s vyčíslením, pomoc při hrozící dražbě či zpeněžení nemovitosti

Vítejte u Vašeho spolehlivého partnera v oblasti nebankovních úvěrů, realitního prodeje a výkupu nemovitostí. U nás nejde jen o obchod. Jde o Vaše potřeby, Vaše cíle a zejména Vaši spokojenost. Věříme v transparentnost, profesionální přístup a individuální přizpůsobení každému klientovi. S námi máte jistotu, že Vaše finanční či realitní záležitosti jsou v bezpečných rukou.

nejdou mi  založit nové stránky v navigační liště, abych tam napsal podrobnosti, tak ti je napíšu tady dolů jednotlivě :)

Sekce financování

Potřebujete rychlou finanční podporu a nemůžete se spolehnout na tradiční bankovní systém? Jsme zde pro Vás s nabídkou flexibilních nebankovních úvěrů, přizpůsobených Vašim potřebám. Bez zdlouhavých procesů a s transparentními podmínkami Vám pomůžeme dosáhnout Vašich finančních cílů. 

Naše úvěry musí být vždy zajištěny majetkem.

obrázek nemovitosti a třeba haly či stroje


Nabídneme Vám

Rychlost a flexibilita

Naše nebankovní úvěry jsou navrženy tak, aby byly rychlé a flexibilní. Odpadá nutnost absolvovat složité a zdánlivě nekonečné procesy spojené s klasickými bankami. S námi můžete získat potřebné finanční prostředky rychle a bez zbytečných komplikací.

Flexibilita v délce splatnosti

Bez ohledu na to, zda potřebujete krátkodobý úvěr na pokrytí neočekávaných výdajů nebo dlouhodobý úvěr na financování větších projektů, nabízíme širokou škálu možností. Naše produkty jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým finančním potřebám a plánům našich klientů.

Individuální přístup:

Chápeme, že každá finanční situace je jedinečná. Proto se zaměřujeme na individuální přístup ke každému klientovi. Provedeme Vás celým procesem a pomůžeme Vám vybrat nejvhodnější úvěrovou možnost podle Vašich specifických požadavků a schopností splácet.

Transparentní podmínky:

Věříme v transparentnost a férové jednání. Při poskytování nebankovních úvěrů Vám přesně sdělíme všechny podmínky, včetně úrokových sazeb, poplatků a termínů splácení. Náš cíl je poskytnout Vám jasné a srozumitelné informace, abyste mohli přijímat informovaná rozhodnutí.S námi získáte nejen potřebné finanční prostředky, ale také partnera, který Vám bude rozumět a podpoří Vás při dosahování Vašich finančních cílů. Kontaktujte nás pro bližší konzultaci a zjistěte, jak vám můžeme pomoci s nebankovními úvěry přizpůsobenými vám.


Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace nebo konzultaci. Jsme tady pro Vás, abychom Vám pomohli dosáhnout Vašich cílů. a níže FORMULÁŘ 

Sekce realitní prodej

Vítejte v MONEY Broker s.r.o.


Vašimi průvodci světem nemovitostí a nejlepším partnerem pro realitní obchody! Jsme tady, abychom vám přinesli optimální zážitek z koupě, prodeje nebo pronájmu nemovitosti. S naším vášnivým týmem realitních expertů Vám přinášíme odborné znalosti, špičkový servis, individuální přístup a pečlivým přístupem k realitnímu trhu máme potřebné nástroje a dovednosti, abychom maximalizovali hodnotu Vaší nemovitosti. Jdeme nad rámec běžné realitní služby. Naším cílem je nejen uspokojit Vaše očekávání, ale překročit je. Jsme připraveni převést Vaše realitní sny na skutečnost. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou.  


Prodej nemovitosti 

Jsme váš partner pro efektivní prodej nemovitosti. S naším strategickým přístupem, inovativním marketingem a globální sítí kontaktů zajistíme, že Váš majetek bude prezentován v nejlepším světle a dosáhnete optimální ceny.


Pronájem

S výrazným nárůstem poptávky po kvalitních nemovitostech v naší portfoliu věříme, že Vaše nemovitost může být ideálním přídavkem. Rádi bychom vám nabídli bezplatnou a nezávaznou konzultaci, během které detailněji probereme výhody spolupráce s námi.

 

Koupě: Pomůžeme vám najít nemovitost, která odpovídá vašim snům a potřebám. S naším hloubkovým porozuměním trhu a vedením od profesionálů budete mít jistotu, že každý krok bude proveden s péčí a precizností. => tohle nevím jestli prezentovat možná v tom duchu jak jsi chtěl nabízet službu té prohlídky se slevou.

Proč Vybrat Nás

Naše Realitní Kancelář je synonymem pro spolehlivost, transparentnost a odbornou znalost. Důvěřujte nám, abychom Vám přinesli nejlepší realitní zkušenost. Jsme zde pro Vás od prvního setkání až po podepsání smlouvy, s cílem vytvořit dlouhodobé vztahy založené na důvěře a profesionalitě. 

Kontakt Neváhejte nás kontaktovat a objevte, jak můžeme přizpůsobit naše služby vašim potřebám. [Odkaz na Kontaktní Stránku]


S námi získáte více než jen realitní kancelář – získáte partnera, který vám pomůže dosáhnout vašich realitních cílů.


formulář a seznam prodejů a nějaký obrázky :)

sekce výkupy nemovitostí

Vítejte v MONEY BROKER Vašeho specializovaného partnera pro výkup nemovitostí a zpětný leasing. Jsme zde, abychom vám nabídli a pomohli s efektivním řešením, jak oddlužit Vás a Vaši nemovitost. Nejsme limitováni regionem, působíme po celé ČR.

Tlačí na Vás věřitel nebo exekutor a chce Vám zpeněžit nemovitost a vyhrožují s vystěhováním? Nevíte si rady a tlačí Vás čas? Jsme tu pro Vás.

Našimi pilíři jsou

Vstupte do příběhu, kde se ocitáte v nelehké situaci s hrozící dražbou nemovitosti, ale s námi na Vaší straně přinášíme profesionální pomoc. 

Konzultace a Naslouchání: V naší první schůzce poskytujeme otevřené uši a empatický přístup k pochopení Vaší situace. Pochopíme každý detail a specifika, která Vás vedla k nevyhnutelné dražbě.

Bez Ohledu na Stav Nemovitosti:

Nezáleží nám na stavu nemovitosti. Přijímáme nemovitosti v různém stavu, od těch, které potřebují renovaci, až po ty v dokonalém stavu. Vykupujeme i menšinové podíly.

Odborné Ocenění: Náš tým zkušených odborníků provádí důkladné ocenění Vaší nemovitosti s důrazem na aktuální tržní hodnotu. Poskytujeme Vám jasný obraz očekávané ceny.

Nabídka Bez Závazků: S férovým a transparentním přístupem vytváříme nabídku k výkupu a zpětnému leasingu bez jakýchkoli závazků. Máte volnost rozhodnout, zda nabídku přijmete.

Plán Akce a Rychlé Uzavření: S přijetím nabídky vytváříme efektivní plán akce, zaměřený na rychlé a efektivní dokončení procesu, abychom minimalizovali stres a nejistotu.

Kontakt s Věřiteli a Zastavení Dražby: Vstupujeme do komunikace s věřiteli a právními zástupci, abychom zastavili hrozící dražbu. Naše právní týmy zajistí, aby proces byl uzavřen co nejrychleji a efektivně.

Spojte se s Námi pro Profesionální Průvod: Nechte nás být Vaším spolehlivým průvodcem v nejistém období. S MONEY BROKER máte partnera, který spojuje profesionální know-how s empatií. 

Kontaktujte nás pro konzultaci a odbornou pomoc. 

Vaše spokojenost a klid jsou naší prioritou.

formulář