Realitní prodej

Vítejte v MONEY BROKER

Proč si vybrat spolupráci s námi?

  • Klademe důraz na špičkovou prezentaci prodávané nemovitosti.
  • Stojíme v čele odvětví díky využívání nejmodernějších marketingových nástrojů.
  • Neustále inovujeme a využívá ty nejnovější technologie pro dosažení maximální efektivity v propagačních strategiích. 
  • Zvýrazňujeme Vaši nemovitost pomocí nejlepších marketingových technologií, které jsou v současné době k dispozici.
  • Pokud spěcháte na peníze, neprodávejte zbytečně pod cenou Vaši nemovitost. Nabízíme až 50% zajištění finančních prostředků bez splátek. Jednoduše z prodeje úvěr jednorázově splatíte. 

PREZENTACE NEMOVITOSTI

FOTOGRAF, VIDEO A DRON
FOTOGRAF, VIDEO A DRON

Při vstupu na trh s nemovitostí je první dojem klíčový. Naše profesionální fotografie vytvořené zkušeným fotografem zajišťují, že Váš majetek zaujme od prvního pohledu. S naším týmem profesionálů vytvoříme komplexní a atraktivní video prezentaci Vaší nemovitosti. Každý pokoj, každý detail bude zachycen s důrazem na estetiku a kvalitu. ¨Získáte jedinečný pohled na Vaši nemovitost s naším profesionálním video grafikem s dronem. Létáme nad Vaší nemovitostí a zachycujeme neopakovatelné pohledy, které zaujmou a osloví potenciální zájemce. 

3D MODEL
3D MODEL

Zachycujeme dokonalý 3D model Vaší nabízené nemovitosti, takřka dokonalé digitální dvojče. Umožníme potenciálním kupcům procházet se Vaší nemovitostí z pohodlí domova díky naší 3D virtuální prohlídce. Každá místnost bude prezentována tak, jak by byla ve skutečnosti. Navíc prohlídka podporuje virtuální realitu a díky scanu můžeme kupujícím nabídnout, že podklady mohou využít pro designéra či projekční firmu. Data můžeme přenést do jakéhokoli programu se kterým pracují právě designéři i architekti.

VIZUALIZACE a PŮDORYSY
VIZUALIZACE a PŮDORYSY

Představte si, že můžete předvést svou nemovitost tak, že potenciální kupci si ji budou moci představit jako svůj budoucí domov. To je přesně to, co vizualizace přináší do procesu prodeje nemovitosti. Vizualizace zvyšuje vnímanou hodnotu nemovitosti. Kvalitní prezentace může zdůraznit klíčové prvky a vytvořit dojem pečlivě udržované a atraktivní nemovitosti. Nemovitosti s kvalitní vizualizací mají tendenci přitahovat více zájemců, což v konečném důsledku může vést k rychlejšímu a efektivnějšímu prodeji.  

PASPORT
PASPORT

Po domluvě můžeme zajistit projektovou dokumentaci aktuálního stavu nemovitosti. Před prodejem domu je důležité mít přesný přehled o jeho stavu a specifikacích.

MARKETING A INZERCE
MARKETING A INZERCE

Inzerujeme a prodáváme nemovitosti na největších a nejvíce navštěvovaných serverech v České republice. Dále k prodeji využíváme sociální sítě, aby byla Vaše nemovitost v centru pozornosti potenciálních kupců.  

Přinášíme do prodeje nemovitostí sílu možností. S profesionálními fotografy, videografy a moderními nástroji vytvoříme prezentaci, která zvýrazní krásu Vaší nemovitosti. Virtuální prohlídky, 3D vizualizace a poutavá videa jsou jen několik způsobů, jak zajistit, že Vaše nemovitost osloví a přitáhne pozornost.